HENDI 154984 Bakplaat geribbeld, , Budget Line, 220-240V/3000W, 550x430x(H)240mm
HENDI 154984 Bakplaat geribbeld, , Budget Line, 220-240V/3000W, 550x430x(H)240mm HENDI 154984 Bakplaat geribbeld, , Budget Line, 220-240V/3000W, 550x430x(H)240mm 2 HENDI 154984 Bakplaat geribbeld, , Budget Line, 220-240V/3000W, 550x430x(H)240mm 3 HENDI 154984 Bakplaat geribbeld, , Budget Line, 220-240V/3000W, 550x430x(H)240mm 4 HENDI 154984 Bakplaat geribbeld, , Budget Line, 220-240V/3000W, 550x430x(H)240mm 5
Adviesprijs: 280,-
226,66 274,26 Incl. btw
Ruim op voorraad
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)55x47x23 cm
  • Garantie:Garantie24 maanden
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)3 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones1 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
Behuizing gemaakt van RVS.
Uitgerust met spatranden.
Wordt geleverd met een verwijderbare vet verzamellade.
Temperatuur traploos instelbaar tot 300°C.
Oververhittingsbeveiliging door middel van een resetbare thermische beveiliging.
Uitgerust met antislipvoeten. De bakplaat meet 548 x 350 mm en is volledig geribbeld.
De massieve, 8 mm dikke, gehard stalen plaat houdt warmte uitstekend vast.
Specificaties
Algemeen
Artikelnummer (SKU)
HD-154984
Merk
Hendi
Serie
Hendi Budget Line
Materiaal
RVS
Materiaalgroep
RVS (Roestvast staal)
Garantie
24 maanden
Afmeting, Inhoud, Gewicht en Capaciteit
Model
Opzetmodel
Breedte
55 cm
Diepte
47 cm
Hoogte
24 cm
Gewicht
18,47 kg
Bruto gewicht
20,09 kg
Apparatuur
Aantal Kookzones
1
Type Grillplaat
Geribbeld
Vermogen (Elektrisch)
3000 Watt
Vermogen (Totaal)
3000 Watt
Voltage
~230 V
De behaalde temperatuur kan iets variëren, afhankelijk van omgevingsfactoren.Temperatuurbereik tot
+300 °C