Elektrische Braadplaat Met Vlakke Plaat -Top- - Diamond E60/PL3T-N
Elektrische Braadplaat Met Vlakke Plaat -Top- - Diamond E60/PL3T-N 1
Adviesprijs: 987,-
740,25 895,70 Incl. btw
3 op voorraad
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)30x60x40 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)3 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones1 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Kookoppervlak 295x470 mm, 14 dm².
  • Gemaakt van RVS AISI 304, niveauregelaars.
  • Het apparaat is gebouwd in overeenstemming met alle geldende EG-bepalingen.
PLUS:
PRO 600 EVO, de serie waarmee iedereen het eens zal zijn... Elegante esthetiek, ontworpen om te voldoen aan de nieuwe eisen van de fastfoodindustrie, de perfecte combinatie van betrouwbaarheid, productiviteit en compactheid, met modules van 300, 600 en 900 mm. Deze vaak gemarginaliseerde serie, meestal met een 'huiselijk' ontwerp, verdient een nadere beschouwing. de PRO 600 EVO heeft alle uitrusting van een echte professionele keuken. met 4 of 5-pits ovens met Gastronorm convectieovens, chroom kookplaten met grote kookoppervlakken, krachtige friteuses met hoge capaciteit, lavasteengrills, vitrokeramische kookplaten, pastakokers, enz. een compleet assortiment met een hoge mate van modulariteit.
Vaak samen gekocht
Deze combinaties worden aangeraden door de fabrikant, dus dat zit goed!
Specificaties
Algemeen
Artikelnummer (SKU)
DI-E60/PL3T-N
MPN
E60/PL3T-N
Merk
Diamond
Serie
Diamond Pro 600, Diamond Pro 600 Evo, Diamond Silver
Kwaliteitsklasse
Middenklasse
Breedte
30 cm
Diepte
60 cm
Hoogte
40 cm
Gewicht
27 kg
Afmetingen
Breedte: 300 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 280/400 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
1
Grill- of Bakplaat Materiaal
Metaal
Type Grillplaat
Glad
Extra elektrische informatie
230/1N 50-60Hz
Vermogen (Elektrisch)
3000 Watt
Vermogen (Totaal)
3000 Watt
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)