Elektrische Braadplaat Met Vlakke Plaat -Top- "Alpha 650" - Diamond E65/PLCD7T-230V/3-N
Elektrische Braadplaat Met Vlakke Plaat -Top- "Alpha 650" - Diamond E65/PLCD7T-230V/3-N 1
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)70x65x38 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)9 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones2 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Nuttige afmetingen van het braadoppervlakte 695x520 mm, 36,1 dm2.
  • Uitgevoerd in RVS AISI 304, verstelbare stelschroeven in RVS
  • Het apparaat is gebouwd in overeenstemming met alle toepasselijke (CE) normen.
ADVANTAGE : de behandeling van de plaat met hard chroom (dikte "50 μm") garandeert u:
1 - Perfecte hygiëne.
2 - Eenvoudig onderhoud.
3 - Vermindert de warmtereflectie naar de operator.
Artikelnummer (SKU)
DI-E65/PLCD7T-230V/3-N
MPN
E65/PLCD7T-230V/3-N
Breedte
70 cm
Gewicht
74 kg
Afmetingen
Breedte: 700 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 280/380 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
2
Type Grillplaat
Glad
Vermogen (Elektrisch)
9,00 kW
Vermogen (Totaal)
9,00 kW
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)