Elektrische Braadplaat Met Vlakke Plaat -Top- "Alpha 650" - Diamond E65/PL7T-230V/3-N
- Afmetingen:
70x65x38 cm
- Vermogen (ELEK):
9 kW
- Voltage:
~230 V
- Kookzones:
2 X
- Levering:
Palletvervoer
- Nuttige afmetingen van het braadoppervlakte 695x520 mm, 36,1 dm2.