Elektrische Braadplaat Met Vlakke Plaat -Top- "Alpha 650" - Diamond E65/PL4T-230V/3-N
Elektrische Braadplaat Met Vlakke Plaat -Top- "Alpha 650" - Diamond E65/PL4T-230V/3-N 1
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)40x65x38 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)4,5 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones1 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Nuttige afmetingen van het braadoppervlak 395x520 mm, 20,5 dm2.
  • Uitgevoerd in RVS AISI 304.
  • Het apparaat is gebouwd in overeenstemming met alle toepasselijke (CE) normen.
PLUS :
Vaak samen gekocht
Deze combinaties worden aangeraden door de fabrikant, dus dat zit goed!
Specificaties
Algemeen
Artikelnummer (SKU)
DI-E65/PL4T-230V/3-N
MPN
E65/PL4T-230V/3-N
Merk
Diamond
Serie
Diamond Alpha 650, Diamond Alpha 650 Evo, Diamond Silver
Kwaliteitsklasse
Middenklasse
Breedte
40 cm
Diepte
65 cm
Hoogte
38 cm
Gewicht
38 kg
Afmetingen
Breedte: 400 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 280/380 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
1
Grill- of Bakplaat Materiaal
Metaal
Type Grillplaat
Glad
Extra elektrische informatie
230/3 50-60Hz
Vermogen (Elektrisch)
4500 Watt
Vermogen (Totaal)
4500 Watt
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)