Elektrische Braadplaat Met Vlakke Plaat "chroom" -Top- - Diamond E60/PLCD6T-N
Elektrische Braadplaat Met Vlakke Plaat "chroom" -Top- - Diamond E60/PLCD6T-N 1
Adviesprijs: 2048,-
1536,- 1858,56 Incl. btw
Ruim op voorraad
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)60x60x40 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)6 kW
  • Voltage:Let op: 400 volt apparaat~400 V
  • Kookzones:Kookzones2 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Kookoppervlak 595x470 mm, 28 dm².
  • Gemaakt van RVS AISI 304, instelbare niveauregelaars.
  • Het apparaat is gebouwd in overeenstemming met alle geldende EG-bepalingen.
ADVANTAGE :
de behandeling van de hard verchroomde plaat (dikte "50 µm") garandeert:
1 - Perfecte hygiëne.
2 - Eenvoudig onderhoud.
3 - Verminderde warmtereflectie naar de operator.
PLUS:
PRO 600 EVO, de serie waarmee iedereen het eens zal zijn... Elegante esthetiek, ontworpen om te voldoen aan de nieuwe eisen van de fastfoodindustrie, de perfecte combinatie van betrouwbaarheid, productiviteit en compactheid, met modules van 300, 600 en 900 mm. Deze vaak gemarginaliseerde serie, meestal met een 'huiselijk' ontwerp, verdient een nadere beschouwing. de PRO 600 EVO heeft alle uitrusting van een echte professionele keuken. met 4 of 5-pits ovens met "Gastronorm" convectieovens, "chrômées" kookplaten met grote kookoppervlakken, krachtige friteuses met hoge capaciteit, lavasteengrills, vitrokeramische kookplaten, pastakokers, etc. een compleet assortiment met een grote modulariteit.
~400 volt
Krachtig 400 volt apparaat
Dit product heeft een krachtstroom aansluiting.
Artikelnummer (SKU)
DI-E60/PLCD6T-N
MPN
E60/PLCD6T-N
Middenklasse
12 maanden
Garantievoorwaarden
Installatie door erkend installateur noodzakelijk
Gewicht
55 kg
Afmetingen
Breedte: 600 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 280/400 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
2
Type Grillplaat
Verchroomd Glad
Extra elektrische informatie
400/3N 50-60Hz
Vermogen (Elektrisch)
6,00 kW
Vermogen (Totaal)
6,00 kW
Voltage
~400 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)
Netspanning
AC 400V 3F+N 50Hz: Krachtstroom