Diamond Elektrische braadplaat met vlakke plaat -TOP- | E17/PL8T-230/3--NE
Diamond Elektrische braadplaat met vlakke plaat -TOP- | E17/PL8T-230/3--NE 1
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)80x70x32 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)9 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones2 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Nuttige afmetingen van het braadoppervlakte 730x540mm, 39,42 dm2
  • 2 onafhankelijk regelbare zones
  • Thermostatische regeling van 120°C tot 280°C, veiligheidsthermostaat
Artikelnummer (SKU)
DI-E17/PL8T-230/3--NE
MPN
E17/PL8T-230/3--NE
Breedte
80 cm
Gewicht
84 kg
Afmetingen
Breedte: 800 mm, Diepte: 700(730) mm, Hoogte: 250/320 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
2
Vermogen (Elektrisch)
9,00 kW
Vermogen (Totaal)
9,00 kW
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)