Diamond Elektrische bakplaat met vlakke plaat -TOP- | E22/PL4T-230/3--NE
Diamond Elektrische bakplaat met vlakke plaat -TOP- | E22/PL4T-230/3--NE 1
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)40x90x32 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)7,5 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones1 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Kookoppervlak 330x700mm, 23,10 dm2
  • Regeling van 120°C tot 280°C, veiligheidsthermostaat
Vaak samen gekocht
Deze combinaties worden aangeraden door de fabrikant, dus dat zit goed!
Specificaties
Algemeen
Artikelnummer (SKU)
DI-E22/PL4T-230/3--NE
MPN
E22/PL4T-230/3--NE
Merk
Diamond
Serie
Diamond Gold, Diamond Maxima 2200, Diamond Maxima 900+
Kwaliteitsklasse
Topklasse
Breedte
40 cm
Diepte
90 cm
Hoogte
32 cm
Gewicht
65 kg
Afmetingen
Breedte: 400 mm, Diepte: 900 mm, Hoogte: 250/320 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
1
Grill- of Bakplaat Materiaal
Metaal
Type Grillplaat
Glad
Extra elektrische informatie
230/3 50-60Hz
Vermogen (Elektrisch)
7,50 kW
Vermogen (Totaal)
7,50 kW
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)