Diamond Elektrische bakplaat met vlakke hard verchroomde plaat "80 µm" -TOP- | E22/PLCD4T-230/3--N
Diamond Elektrische bakplaat met vlakke hard verchroomde plaat "80 µm" -TOP- | E22/PLCD4T-230/3--N 1
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)40x90x32 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)7,5 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones1 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Nuttige afmetingen van het kookoppervlak 344x647mm, 22,26 dm2
  • Met hardverchroomde plaat
  • Regeling van 120°C tot 280°C, veiligheidsthermostaat
  • Elektrische verwarming door middel van roestvrijstalen weerstanden, geplaatst onder de plaat
  • Apparaten gebouwd in overeenstemming met de huidige normen (CE)PLUS:
Artikelnummer (SKU)
DI-E22/PLCD4T-230/3--N
MPN
E22/PLCD4T-230/3--N
Breedte
40 cm
Gewicht
55 kg
Afmetingen
Breedte: 400 mm, Diepte: 900 mm, Hoogte: 250/320 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
1
Type Grillplaat
Verchroomd Glad
Vermogen (Elektrisch)
7,50 kW
Vermogen (Totaal)
7,50 kW
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)