Diamond Elektrische bakplaat met geribde plaat -TOP- | E22/PR4T-230/3--NE
Diamond Elektrische bakplaat met geribde plaat -TOP- | E22/PR4T-230/3--NE 1
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)40x90x32 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)7,5 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones1 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Kookoppervlak 330x700mm, 23,10 dm2
  • Regeling van 120°C tot 280°C, veiligheidsthermostaat
Artikelnummer (SKU)
DI-E22/PR4T-230/3--NE
MPN
E22/PR4T-230/3--NE
Breedte
40 cm
Gewicht
65 kg
Afmetingen
Breedte: 400 mm, Diepte: 900 mm, Hoogte: 250/320 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
1
Type Grillplaat
Geribbeld
Vermogen (Elektrisch)
7,50 kW
Vermogen (Totaal)
7,50 kW
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)