Syna Catching Posterstandaard 25 mm Ronde Hoeken A3 Dubbelzijdig - CAPOA3R25D
Syna Catching Posterstandaard 25 mm Ronde Hoeken A3 Dubbelzijdig - CAPOA3R25D Syna Catching Posterstandaard 25 mm Ronde Hoeken A3 Dubbelzijdig - CAPOA3R25D 2 Syna Catching Posterstandaard 25 mm Ronde Hoeken A3 Dubbelzijdig - CAPOA3R25D 3 Syna Catching Posterstandaard 25 mm Ronde Hoeken A3 Dubbelzijdig - CAPOA3R25D 4 Syna Catching Posterstandaard 25 mm Ronde Hoeken A3 Dubbelzijdig - CAPOA3R25D 5
Adviesprijs: 92,-
69,26 83,80 Incl. btw
Ruim op voorraad
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)33x33x146 cm
  • Made In:Made InTsjechië
Specificaties
Algemeen
Artikelnummer (SKU)
SD-CAPOA3R25D
Merk
Syna
Geleverd Zonder
Zonder print
Materiaal
Aluminium, Metaal, Kunststof
Materiaalgroep
Aluminium, Kunststof, Metaal
Kleur
Zilver
Kleurgroep
Zilver
Garantie
12 maanden
Afmeting, Inhoud, Gewicht en Capaciteit
Indoor of Outdoor
Indoor, Outdoor
Breedte
33 cm
Diepte
33 cm
Hoogte
147 cm
Vorm
Rechthoek
Standaardmaat
A3 (297 x 420 mm)
Gewicht
6 kg
Bruto gewicht
6,5 kg
Deuren en Lades
Met Slot
Overige Kenmerken
Verlichting
Gemaakt in
Tsjechië
Leverancier en Fulfillment
Type Transport
Pakketvervoer
Codes & Compliance
EAN
Leverancier SKU
CAPOA3R25D
HS Code
Verpakking
Verpakkingsbreedte
47 cm
Verpakkingsdiepte
124 cm
Verpakkingshoogte
60 mm
7 kg
Extra productinformatie
Media Maat
A3
Gewicht (kg) (Hele pallet)
219
Breedte van de verpakking (mm) (Hele pallet)
Diepte van de verpakking (mm) (Hele pallet)
Hoogte van de verpakking (mm) (Hele pallet)
Versie
Dubbelzijdig
Hoeken type
Afgerond
Bestemd voor
Poster
Installatie
Vrijstaand
Zichtbaar formaat (mm)
277 x 400 mm