Diamond Gladde Verchroomde Clam Grill 4x 230/1V - PLC62/C12
Diamond Gladde Verchroomde Clam Grill 4x 230/1V - PLC62/C12 1
Adviesprijs: 6412,-
4809,- 5818,89 Incl. btw
1 op voorraad
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)65x76x47 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)12 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Dubbel model voor het afwisselen van verschillende soorten kookprocessen.
  • Afmetingen van het bruikbare kookoppervlak 650x480 mm (2 onafhankelijke zones).
  • 2 Onafhankelijke bovenste kookplaten.
  • Uitvoering in RVS AISI 430, verstelbare poten.
  • Kookplaat van staal (10 mm) met hoge thermische geleiding, volledig gelast.
  • Kookoppervlak van chroom (dikte 30 µm).
  • Digitaal bedieningspaneel (programmeerbaar) met timer.
  • Onafhankelijke controle van de verschillende kookzones.
  • Bovenste kookplaat van antiaanbak teflon (afneembaar) met afmetingen 320 x 380 mm, regeling door thermostaten van 0 tot 300 °C.
  • Apparaten vervaardigd volgens de geldende (CE) normen.
ADVANTAGE :
de behandeling van de plaat met hardchroom (dikte "30 µm") garandeert u:
1 - Onberispelijke hygiëne.
2 - Gemakkelijk te onderhouden.
3 - Vermindering van de warmteweerkaatsing naar de operator.
Specificaties
Algemeen
Artikelnummer (SKU)
DI-PLC62/C12
MPN
PLC62/C12
Merk
Diamond
Serie
Diamond Silver, Diamond Snacking Line
Kwaliteitsklasse
Middenklasse
Breedte
66 cm
Diepte
76 cm
Hoogte
47 cm
Gewicht
75 kg
Afmetingen
Breedte: 658 mm, Diepte: 762 mm, Hoogte: 470 mm
RVS
RVS Kwaliteit
RVS AISI 430 - Duurzaam
Extra elektrische informatie
4x230/1N 50Hz
Vermogen (Elektrisch)
12,00 kW
Vermogen (Totaal)
12,00 kW
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie)