Elektrische Braadplaat Met Geribde Plaat -Top- "Alpha 650" - Diamond E65/PR4T-230V/3-N
- Afmetingen:
40x65x38 cm
- Vermogen (ELEK):
4,5 kW
- Voltage:
~230 V
- Kookzones:
1 X
- Levering:
Palletvervoer
- Nuttige afmetingen van het braadoppervlakte 395x520 mm, 20,5 dm2.