Elektrische Braadplaat - 2/3 Glad En 1/3 Gegroefd "chroom" -Top- - Diamond E60/PMCD6T-N
Elektrische Braadplaat - 2/3 Glad En 1/3 Gegroefd "chroom" -Top- - Diamond E60/PMCD6T-N 1
Adviesprijs: 2104,-
1578,- 1909,38 Incl. btw
2 op voorraad
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)60x60x40 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)6 kW
  • Voltage:Let op: 400 volt apparaat~400 V
  • Kookzones:Kookzones2 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Kookoppervlak 595x470 mm, 28 dm².
  • Gemaakt van RVS AISI 304, instelbare niveauregelaars.
  • Het apparaat is gebouwd in overeenstemming met alle geldende EG-bepalingen.
ADVANTAGE :
de behandeling van de hard verchroomde plaat (dikte "50 µm") garandeert:
1 - Perfecte hygiëne.
2 - Eenvoudig onderhoud.
3 - Verminderde warmtereflectie naar de operator.
PLUS:
PRO 600 EVO, de serie waarmee iedereen het eens zal zijn... Elegante esthetiek, ontworpen om te voldoen aan de nieuwe eisen van de fastfoodindustrie, de perfecte combinatie van betrouwbaarheid, productiviteit en compactheid, met modules van 300, 600 en 900 mm. Deze vaak gemarginaliseerde serie, meestal met een 'huiselijk' ontwerp, verdient een nadere beschouwing. de PRO 600 EVO heeft alle uitrusting van een echte professionele keuken. met 4 of 5-pits ovens met "Gastronorm" convectieovens, "chrômées" kookplaten met grote kookoppervlakken, krachtige friteuses met hoge capaciteit, lavasteengrills, vitrokeramische kookplaten, pastakokers, etc. een compleet assortiment met een grote modulariteit.
~400 volt
Krachtig 400 volt apparaat
Dit product heeft een krachtstroom aansluiting.
Vaak samen gekocht
Deze combinaties worden aangeraden door de fabrikant, dus dat zit goed!
Specificaties
Algemeen
Artikelnummer (SKU)
DI-E60/PMCD6T-N
MPN
E60/PMCD6T-N
Merk
Diamond
Serie
Diamond Pro 600, Diamond Pro 600 Evo, Diamond Silver
Kwaliteitsklasse
Middenklasse
12 maanden
Garantievoorwaarden
Installatie door erkend installateur noodzakelijk
Breedte
60 cm
Diepte
60 cm
Hoogte
40 cm
Gewicht
55 kg
Afmetingen
Breedte: 600 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 280/400 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
2
Grill- of Bakplaat Materiaal
Metaal
Type Grillplaat
Verchroomd Glad/Geribbeld
Extra elektrische informatie
400/3N 50-60Hz
Vermogen (Elektrisch)
6,00 kW
Vermogen (Totaal)
6,00 kW
Voltage
~400 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)
Netspanning
AC 400V 3F+N 50Hz: Krachtstroom