Diamond Elektrische kookplaat geribt -TOP- | E17/PR4T-230/3--NE
Diamond Elektrische kookplaat geribt -TOP- | E17/PR4T-230/3--NE 1
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)40x70x32 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)4,5 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones1 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Nuttige afmetingen van het kookoppervlak 330x540mm, 17,82 dm2
  • Thermostatische regeling van 120°C tot 280°C, veiligheidsthermostaat
Artikelnummer (SKU)
DI-E17/PR4T-230/3--NE
MPN
E17/PR4T-230/3--NE
Breedte
40 cm
Gewicht
47 kg
Afmetingen
Breedte: 400 mm, Diepte: 700(730) mm, Hoogte: 250/320 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
1
Vermogen (Elektrisch)
4500 Watt
Vermogen (Totaal)
4500 Watt
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)