Diamond Elektrische bakplaat met geribde plaat -TOP- | E22/PR4T-230/3--NE
- Afmetingen:
40x90x32 cm
- Vermogen (ELEK):
7,5 kW
- Voltage:
~230 V
- Kookzones:
1 X
- Levering:
Palletvervoer
- Kookoppervlak 330x700mm, 23,10 dm2
- Regeling van 120°C tot 280°C, veiligheidsthermostaat
Vaak samen gekocht
Deze combinaties worden aangeraden door de fabrikant, dus dat zit goed!
Diamond N22/BA4-NOpen onderkast 400 mm | 2200 line | Diamond | N22/BA4-N
- RVS
- (B)40 x (D)77 x (H)60cm
443,- 443,- Incl. btwOp voorraad -
Diamond A22/PAS-NLinkse of rechtse deur van 400 mm | 2200 line | Diamond | A22/PAS-N
- (B)39 x (D)6 x (H)68cm
218,- 218,- Incl. btwOp voorraad -
Specificaties
Algemeen
- Artikelnummer (SKU)
- DI-E22/PR4T-230/3--NE
- MPN
- E22/PR4T-230/3--NE
- Merk
- Diamond
- Kwaliteitsklasse
- Topklasse
- Kleurgroep
- Grijs
- Garantie
- 12 maanden
Afmeting, Inhoud, Gewicht en Capaciteit
- Model
- Tafelmodel
- Breedte
- 40 cm
- Diepte
- 90 cm
- Hoogte
- 32 cm
- Gewicht
- 65 kg
- Afmetingen
- Breedte: 400 mm, Diepte: 900 mm, Hoogte: 250/320 mm
Apparatuur
- Aantal Kookzones
- 1
- Grill- of Bakplaat Materiaal
- Metaal
- Type Grillplaat
- Geribbeld
- Met Onderstel
RVS
- RVS Kwaliteit
- RVS AISI 304 - Zeer Duurzaam
Energie en Milieu
- Uitvoering
- Elektrisch
- Extra elektrische informatie
- 230/3 50-60Hz
- Vermogen (Elektrisch)
- 7,50 kW
- Vermogen (Totaal)
- 7,50 kW
- Voltage
- ~230 V
- Frequentie (Hz)
- 50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)