Diamond Elektrische bakplaat 2/3 vlak en 1/3 geribd -TOP- | E22/PM8T-230/3--NE
Diamond Elektrische bakplaat 2/3 vlak en 1/3 geribd -TOP- | E22/PM8T-230/3--NE 1
Adviesprijs: 4345,-
3258,75 3943,09 Incl. btw
1 op voorraad
Delen:
  • Afmetingen:Afmetingen (BxDxH)80x90x32 cm
  • Vermogen (ELEK):Vermogen (ELEK)15 kW
  • Voltage:Voltage~230 V
  • Kookzones:Kookzones2 X
  • Levering:Wordt geleverd met een vrachtwagenPalletvervoer
  • Braadoppervlakte 730x700mm, 51,10 dm2
  • 2 onafhankelijke kookzones
  • Regeling van 120°C tot 280°C, veiligheidsthermostaat
Artikelnummer (SKU)
DI-E22/PM8T-230/3--NE
MPN
E22/PM8T-230/3--NE
Breedte
80 cm
Gewicht
120 kg
Afmetingen
Breedte: 800 mm, Diepte: 900 mm, Hoogte: 250/320 mm
Apparatuur
Aantal Kookzones
2
Type Grillplaat
Glad/Geribbeld
Vermogen (Elektrisch)
15,00 kW
Vermogen (Totaal)
15,00 kW
Voltage
~230 V
Frequentie (Hz)
50 Hz (Netfrequentie), 60 Hz (Scheepvaart)